Závěr CZ 75

Opravdová rarita, na tomto závěru byla panem neznámým puškařem navařena muška svářečkou(CO2). Jelikož byl závěr opravdu poškozený, odfrézoval se výtvor mistra pryč, vše jsem dovařil laserem, zabrousil a vyfrézoval drážku pro mušku, která je opět zavařena laserem. Po opískování a nalakování Lorantem, nikdo nepozná,že závěr prošel těžkou zkouškou mistra.

Sarsilmaz K-12

Dostala se ke mně tato Turecká pistole, v hodně zbídačeném a kutilem napadeném stavu. Zákazník ji přivezl v krabici s nasypanými díly a zadání bylo JEDNODUCHÉ, udělejte z toho zase funkční pistoli.

Etapy oprav nafotím.

Norinco CQ A1

Dalších několik prodaných a hlavně upravených pušek dělá radost svým zákazníkům. Na pušce je provedeno vyladění spouště,promazání, kontrola a nastřelení.Funkční,spolehlivá,přesná puška.

CZ P07 22.lr

Na této pistoli jsem provedl úpravu spouště, zaúhlování ozubů bicího kohoutu a záchytu kohoutu.Oproti sérii má spoušť pod 1kg a průběh spouštění je luxusní.

Sa vz.61 Full Auto

Pro radost a zkoušky jsem si pořídil „Škorpíka“ … kdo má rád tyhle zbraně a trochu nostalgie, neváhejte a udělejte si taky radost.

HK Mark 23

Vyleštění spouště a táhla spouště…úžasná, obrovská a excelentně přesná zbraň, už dělá radost novému majiteli.

AKM47

Netřeba představovat tuto pušku. Originál USSR , r.v.1962 ,úloženka s krásným lepeným dřevem, úprava Zelený sport. Já jsem na ni vyleštil spoušť, napasoval kompenzátor a puška je připravena pro nového zákazníka.

Cena 15600,-kč