Hlavně Blaser

Nabízím výrobu hlavní na jakýkoliv typ pušky. Na foto hlaveň Blaser 6,5Creed. Možno jakékoliv ráže.

POMÁHÁME

Protože ne všichni z nás mají to štěstí, že jsou zdraví a mohou si užívat života bez omezení, chtěl bych tímto oslovit všechny, komu to není lhostejné a kdo by , byť i jen malou částkou chtěl přispět na dobrou věc.

Jedná se o podporu asociace , která se zabývá výzkumem na léčbu Angelmanova syndromu. 

Jde o vzácné genetické onemocnění (v ČR a SR žije asi 70 diagnostikovaných pacientů), které způsobuje mentální retardaci, zhoršené motorické dovednosti, absenci řeči, obtíže s koordinací a stabilitou, často epilepsie a další neblahé symptomy. Lidé s AS jsou doživotně závislí na pomoci jiných.

Asociaci založili Oliho rodiče, více info zde:

 www.asgent.org

https://asgent.org/cs/

Za případnou podporu Děkujeme !!!

Taurus PT 99

Oprava strý¨ženého závitu pro regulační šroub hledí.Protože soudruzi udělali při výrobě této zbraně chybu,bylo nutno opravit závit v závěru.Bohužel konstrukční vada-stěna pro závit šroubu má asi 1.5mm a neumožní dost masa pro závit.

Husquarna

Vybroušení a zavaření závěru, výroba nové mušky, povrchová úprava brynýr(není foto)

Moritz und Gerstenberger

Občas se ke mně dostane i takovýhle skvost. Vyčištění,zprovoznění, doplnění chybějících pružin… krásný výrobek

CZ 75 TS

Takže po dlouhé době je opět chvíle na pár řádek.Dvě upravená ts-ka.Spasovaná,slícovaná, upravené rámy, provedena nitridace.Výsledek na fotkách

SIG Sauer 320 úprava závěru

Přesto , že jsem dělal 320-tek několik, tato opravdu překvapila…tvrdost závěru 70HRC , no zkuste do toho něco dělat a co teprve M4 závit:-) Ale jak jinak,vše se podařilo, teď půjde závěr k Lorantovi a dílo bude barevně dokonáno.