IPSC Orlice – klub dynamické a sportovní střelby

Mílé střelkyně, milí střelci

Sportovní střelba IPSC je podle mě  úžasná sportovní disciplína, která je dokonalým spojením síly, výkonu, rychlosti a přesnosti. V IPSC si každý přijde na své – adrenalinový sport, který se díky nutnosti chladně uvažovat a zvolit nejlepší řešení situace během několika vteřin stane životní vášní každého střelce.

Negativní povědomí veřejnosti o majitelích zbraní a rapidní úbytek střelců, to byly jedny z důvodů, proč jsem se rozhodl založit vlastní klub.
Chci změnit mínění veřejnosti o střelcích, na které se dnes doslova pořádají hony v honbě za omezením zbraní, zrušením střelnic, omezení hluku, olova apod.
Toto chci změnit, pořádat akce i pro začínající střelce, věnovat se dětem, přivést nové aktivní zájemce o střelbu, rozvíjet ji.  Změnit, nebo se aspoň snažit změnit pohled veřejnosti na střelce, jako na kterékoliv jiné sportovní odvětví.
 Příjemné prostředí, nová přátelství, relaxační tréninky pod vedením top IPSC střelců a zájezdy pořádané klubem, to jsou jen některé výhody, které svým členům nabízíme.

V našem klubu rádi přivítáme střelce všech disciplín, těšíme se však i na začínající sportovce,  kteří by se rádi aktivně zapojili do střelecké komunity, ale neví, „jak na to“.

Chcete se stát členem naší střelecké rodiny? Zlepšovat své dovednosti a pod vedením kvalitních instruktorů posouvat své hranice? Poznat nové přátele?

Chcete  se pravidelně věnovat střeleckým tréninkům, či si jen občas vyzkoušet své dovednosti?  Pak mě neváhejte kontaktovat na :
puskarstvibocek@seznam.cz